אודותינו

מי אנחנו:

generations הוקם על ידי הרב אברהם יצחק הכהן קוק, בן למשפחת הרב הראשי הראשון לארץ-ישראל, על מנת לחשוף סטודנטים מצטיינים מאוניברסיטאות נבחרות בארץ ישראל לתכנים הקשורים בהבנת המהות והמשמעות של הזהות היהודית והציונות, תוך חיבור לעמנו ולארצנו, ומעניקים להם כלים מקצועיים להסברה. בתום שנת הלימודים הראשונה בארגון, הסטודנטים יוצאים למשלחות ונפגשים עם קהילות יהודיות בתפוצות בכדי לחבר את הצעירים בחו"ל לזהות היהודית ולארץ ישראל. בסוף התהליך המטרה היא שכל סטודנט יהיה פעיל למען עם ישראל ומדינת ישראל.

הסטודנטים המשתתפים בארגון:

הסטודנטים בתוכנית עוברים מיון קפדני וארוך על מנת להתקבל. מתוך מאות המגישים מועמדות לבסוף נבחרים הסטודנטים הטובים ביותר: אלו המצטיינים ברמה אינטלקטואלית ובינאישית גבוהה, בעלי כושר מנהיגות וסקרנות להכיר את השונה, בעלי אכפתיות ומוטיבציה למעורבות חברתית.
אנחנו לומדים ומלמדים על ערכי היהדות: חסד, עזרה לזולת, הבנת האחר והשונה.

אני מאמין:

על-פי השקפת Generations שימת הדגש החשובה ביותר היא אחדות עם ישראל. לשם כך, פועל הארגון להדגיש את המאחד שבין כל חלקי העם תוך כבוד הדדי וקבלת האחר.החברות שנשארת בתום שנת ההכשרה, בין הסטודנט לבין אנשים רבים שפגש מהמגזרים השונים בעם היהודי, מוכיחה פעם אחר פעם כי רב המאחד על המפלג בין חלקי העם.
הארגון עובד כתא משפחתי. כל סטודנט הוא בעל השפעה ואף אחד אינו מהווה 'בורג' קטן. כולם מתפקדים – כמנוע מהמנכ"ל של הארגון ועד אחרון הסטודנטים.

סגל העמותה

הרב אברהם קוק שליט"א

טלפון: 052-4680285
אימייל: generations.israel@gmail.com


יו"ר העמותה

מעיין ללזרי

טלפון: 052-4680285
אימייל: generations.israel@gmail.com


מנהלת העמותה

עידן אדמון

טלפון: 052-4680285
אימייל: generations.israel@gmail.com


מנהל משלחות